ŞİREHAN OTEL - HER HAKKI SAKLIDIR © 2013

Güzelbey ve Aksoy Ailesinin En Mutlu Günü...


Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Asım Güzelbey’in kızı Gonca ve Aksoy Ailesinin oğulları Koray, geçtiğimiz Cumartesi günü Şirehan Otel'de düzenlenen muhteşem bir düğün töreninin ardından dünyaevine girdi.


Kızı ve damadının nikahını kıyan Asım Güzelbey’in oldukça heyecanlı olduğu gözlenirken, genç çiftin nikah şahitliklerini Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, İçişleri Bakanı Muammer Güler, eski Milli Eğitim Bakanı Hasan Celal Güzel, Vali Erdal Ata, Sri Lanka’nın Sabaragamuwa Eyalet Başbakanı Mahiepala Herath ve Alaaddin Büdeyri yaptı.

İŞ VE SİYASET DÜNYASI DÜĞÜNDE BULUŞTU

Şirehan Otel avluda, son derece güzel bir organizeyle düzenlenen düğün törenine İçişleri Bakanı Muammer Güler’in yanı sıra Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, Ak Parti Gaziantep Milletvekilleri, Vali Erdal Ata, Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Beker, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Menderes Türel, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, Milli Eğitim eski Bakanlarından Hasan Celal Güzel, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Ak Parti İl Başkanı Ahmet Uzer, İl Genel Meclisi Başkanı Menderes Karaduman, Gaziantep eski Valilerinden Lütfullah Bilgin, Süleyman Kamçı, Gaziantep eski Emniyet Müdürü Dr. Ali Yılmaz, oda başkanları, meclis üyeleri, Ak Parti il, ilçe teşkilatlarının yanısıra çok sayıda sanayici, işadamı, siyasetçi ve seçkin bir davetli topluluğu katıldı.Oldukça heyecanlı olduğu gözlenen Başkan Güzelbey yeni çifte öğütlerde bulunarak, “Hayat hep iniş değildir. Yokuş olan yerlerde var mühim olan bu yokuştan çıkmayı başarmak o zaman başarılı olursunuz” dedi.

GÜZELBEY’İN İLK KEZ ELİ TİTREDİ

Nikahın ardından Aile Cüzdanını yeni çifte Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin verdi. Evliliğin uzun bir yolculuk olduğunu, bu yolculukta büyük bir sabır gerektiğini vurgulayan Şahin, “Başkanımı ben yıllardır tanırım. İlk kez elinin titrediğini gördüm. Evlat böyle bir şey. Allah herkese evladının mürüvvetini göstersin” dedi.

Resimler

Büyük resmi görmek için resmin üzerini tıklamanız yeterlidir..

Resimler

Büyük resmi görmek için resmin üzerini tıklamanız yeterlidir..